Sigortalı Nakliyat

Balıkesir Türkiye’nin beşinci en kalabalık ili olması sebebiyle farklı konularda kendini geliştirmiş bir şehrimizdir. Bu şehrin kendini geliştirmesine olanak sağlayan bir diğer özelliği ise başkent olmasıdır. Başkent olmasına bağlı olarak pek çok kamu ve özel kuruluşun merkezi burada bulunmaktadır. Bu merkezler, bu şehirdeki iş imkanlarının artmasına olanak sağlamaktadır. İş imkanlarının artması ve hayat standartlarının yüksek olması Balıkesir’in pek çok ilden göç almasına neden olmaktadır. Bu göçlerin yanında insanlar şehir içinde farklı bir konuma da taşınabilmektedir. Taşınma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmemesi için sigortalama yapılması gerekmektedir. İda Nakliyat ismiyle yıllardır nakliyat sektöründe olan firmamız her hizmetinde sigortalı nakliyat işlemlerini yaparak olası bir kazada meydana gelebilecek maddi hasarların müşteriye yansımasına engel olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat ve Sigortalama

Bir üst paragrafta da anlatıldığı üzere Balıkesir’da bulunan insanlar sıklıkla şehir içinde yer değiştirmektedir. Bu yer değiştirmeler sırasında işyerleri değişiklik göstermese de doğal ve zorunlu olarak evler değişmektedir. Evler değiştiği için insanların yeni evinde yaşayabilmeleri için eşyalara ihtiyacı olmaktadır. Pek çok insan yeni eşyalar almak yerine eski evlerindeki eşyaları yeni evlerine taşımaktadır. Bu işleme evden eve nakliyat denmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana evden eve nakliye hizmeti vermekte ve bu hizmet sırasında gerekli prosedürleri uygulamaktadır. Bu prosedürlerden en önemlisi sigortalamadır. Eşyaların hasara uğraması durumunda zararın müşteriye maddi olarak ödenmesine olanak sağlayan sigortalama, şirketimizin de müşterileriyle herhangi bir problem yaşamasına engel olmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat Sırasında Sigortalama

Balıkesir, farklı ilçelerinde farklı fırsatları olan oldukça büyük bir kenttir. Şehir içinde bulunan insanlar bu farklı fırsatları değerlendirebilmek için evlerini veya işyerlerini değiştirmektedir. Bu yer değiştirme sırasında taşınacak olan eşyaların güven altına alınması gerekmektedir. Firmamız müşterilerinin eşyalarının zarar görmemesi için hem ofis taşımacılığı hem evden eve nakliye hem de şehir içi nakliyat öncesinde tüm eşyalara sigortalama yapmaktadır. Bu sigortalama müşterilerimizin memnuniyet düzeyinin maksimum seviyede olmasına olanak sağlamakta ve Balıkesir merkezli nakliyat firmamızın hizmet alanının genişlemesine yardımcı olmaktadır.

Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI
Hiç yorum yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir